Koučingas

Koučinge mes tikime, kad klientas geriau už kitus žino ko jis nori, taigi mano pareiga - ne mokyti, bet sukurti jaukią erdvę, kurioje jis mokytųsi.

Apie Sauliaus sesijas—

Kadangi koučingo filosofija yra paremta elementaria dviejų žmonių bendravimo forma, aš labai stipriai tikiu gera nuotaika, kuri bendradarbiavimui suteikia jaukumo. Tikiu kūrybiškumu, kuris padeda vizualizuoti naują profesinį tikslą ar neišvengiamą pokytį. Tikiu ir pasitikiu klientu, taigi ore sklando betarpiškas palaikymas. Na ir galiausiai tikiu priežasties bei pasekmės dėsniu, kuris klientui įkvėpia pastangas veikti ir situaciją keisti.

Mano klientai - profesiniams iššūkiams ir svarbiems pokyčiams pasiruošusios asmenybės. Tai yra žmonės, kurie gyvenime turi noro džiaugtis, taigi profesiniame kelyje - motyvacijos augti arba jį keisti. Trumpai tariant, sesijose dirbame su karjeros planavimo ir lyderystės savybių ugdymo iššūkiais.

Kainodara—

Pirmoji sesija yra nemokama. Jos tikslas - susipažinti ir mano užduodamų klausimų pagalba išsigryninti bendradarbiavimo tikslą. Sprendimas dėl tolimesnio darbo kartu priklausys nuo kliento. Tai yra reta galimybė išbandyti koučingą ir suprasti šio įrankio naudos teikimo procesą. Visų kitų sesijų kaina yra 15 eurų.

Sesija įprastai trunka vieną valandą, o tikslui pasiekti įprastai prireikia nuo 1 iki 5 kartų. Susitikimų vieta yra pasirenkama klientui neutrali ir rami aplinka.

Sesijų metu taip pat griežtai laikausi Tarptautinės koučingo specialistų federacijos (ICF) Etikos kodekso.

ATSILIEPIMAI—

Kristina Kmieliauskaitė

“Bendravimas su Sauliumi ir jo taiklūs ir aiškūs klausimai padėjo į save ir savo funkcionalumą pažvelgti kitu kampu.”

Apie koučingą buvau girdėjusi ir seniau, bet dažniausiai viskas skambėdavo su perdėtu amerikietišku akcentu ir nutrintom “you can do it” frazėm, tad į susitikimą su Saulium ėjau be jokių didesnių lūkesčių, vedina smalsumo ir probleminio arba kitaip tikslinio klausimo. Nustebau per porą sesijų supratusi, kad vis dėlto koučingas yra siekiamų tikslų psichologija, bandant atskleisti tiek stiprąsias, tiek silpnąsias savo puses per asmenines patirtis.

ATSILIEPIMAI—

Kotryna Cikanauskienė, kotryna.cikanauskas.com

“Tie keli sesijų mėnesiai buvo vienas produktyvesnių ir įdomesnių laikotarpių per paskutinius keletą metų.”

Koučingas su Sauliumi maloniai nustebino savo paprastumu ir efektyvumu. Kadangi koučingas man buvo naujas dalykas, pradžioje šiek tiek keista buvo taip atvirai kalbėtis apie man aktualius dalykus ir sulaukti tokio išklausymo ir palaikymo, bet būtent tai ir darė sesijas tokias puikias.

Sauliaus vedama ir garsiai pasakodama apie prieš tai tik mano pačios galvoje "virusius" sumanymus pagaliau pati išgirdau atsakymus, kurių iki tol bergždžiai ieškojau kitur, bet ne savyje. Saulius kantriai ir atidžiai jų klausėsi, reikalui esant užduodavo esminius klausimus, nukreipusius mane prie atsakymų ir palaikė motyvaciją viso proceso metu.

Dėkoju Sauliui, kad skyrė man savo laiko ir stiprino mano savarankiškumo ir pasitenkinimo savo darbu jausmą. Tikrai rekomenduoju dirbti su juo ir kitiems - patys patirsite, kokia paprasta, bet kartu efektyvi yra koučingo metodika, o Saulius tikrai geba tai puikiai atskleisti.

ATSILIEPIMAI—

Povilas Petrauskas

“Sauliaus, kaip profesionalo, pagalba yra skirta tam, kad ramiai ir aiškiai suvoktum esminius atsakymus į klausimus, kuriuos išsikeli.”

Jis paprastai ir aiškiai suteikia grįžtamąjį ryšį, prieš tai taikliai pateikdamas papildomus klausimus, kurie visada nukreipia reikiama linkme.

Stebėjau, kaip Saulius mokosi koučingo meno, mačiau, kaip jis noriai gilinasi į profesiją ir nuoširdžiai atlieka vidinį darbą. Jis suvokė to prasmę ir visuomet reikalavo iš savęs maksimumo. Visuomet buvo pastebimas noras gilintis tam, kad klientą suprastų ir išjaustų.

Vėliau teko stebėti Sauliaus pirmuosius žingsnius koučingo profesijoje ir džiaugiausi, kad tai nebuvo tik hobis. Galiausiai visa tai išbandžiau pats - Sauliaus koučingo sesijos yra tiesiog paprastas ir nuoširdus pokalbis, kuris atveria naują pažinimą sau.