Racionalaus proto iracionalumai – ko netenkame juos ignoruodami?

zstehhsmdrhkol1sngymVisada tikėjau minčių galia ir tvirtai laikiausi nuomonės, kad mintys materializuojasi – dar mažam man tai kartojo mama. Kai mintys subrendo, supratau šių žodžių prasmę ir iš dalies – veikimo principą. Nors žodžiais jį paaiškinti sudėtinga, o įrodyti kitam – praktiškai neįmanoma, proceso fenomenalumo tyrimą palikdavau pačių galvoms. Žinojau, kad anksčiau ar vėliau neigiami gyvenimo patyrimai mus visus prives prie T formos sankryžos, kurioje atliksime pasirinkimą – rinksimės toliau skųstis ir galvoti, kad gyvenimas mums turi planą, ar bent krisleliu tikėti, kad planą savo požiūriu kuriame mes patys. Anksčiau šie žodžiai kitų ausims prilygdavo šnypštimui, o mane suprasdavo kas n-as, tačiau išgirdęs tai, kuo tuoj pasidalinsiu, apsidžiaugiau ir išsižiojau.

Ilgą laiką buvo tikėta, kad mūsų gyvenimas yra nulemtas mūsų genų, kuriais karštą naktį pasidalino ir mums perdavė mūsų tėvai. Ši teorija suteikė teisę kaltinti aplinką ir argumentuoti savo netobulumą bei nesėkmes. Tačiau lyg to skausmo būtų maža, atsirado nauji tyrimai, kurie skelbė visiškai priešingą. Pasirodo, kad mūsų mintys, požiūris ir elgsena daro įtaką mūsų genams, o ne atvirkščiai. Taigi kuo daugiau galvojame apie savo silpnumą ir meksikietišką gyvenimo dramą, tuo ją arčiau savęs ir prisitraukiame. Tai yra vadinama nocebo efektu (priešingam placebo), kai neigiamu faktu įtikėjusios smegenys prisideda prie šio fakto realizacijos. O dabar faktas toks – sprendimus ką ir kaip daryti priima mūsų smegenys – to nepakeisime, tačiau smegenys minta mintimis, kurios yra mano ir Tavo kontrolėje. Haha, kol kas viskas kaip iš Robino Šarmos knygos, taigi kviečiu populiariąją psichologiją pagardinti faktais.

You-fool1994 metais daktaras Emoto atliko eksperimentą, kurio metu mikroskopo pagalba analizavo šaldyto vandens kristalus. Šiuo bandymu jis tikrino hipotezę su tikslu išsiaiškinti kokią įtaką mūsų aplinkai daro teigiama ir neigiama energijos. Pirmuoju mokslininko bandymu tebuvo rastos beformės molekulės. Kitu žingsniu jis ir vėl užšaldė vanGratitudedenį, tik šįkart ant buteliukų užrašė frazes: “nekenčiu Tavęs”, “laimė”, “man nuo Tavęs bloga”, ir pozityviausią iš visų – “dėkingumas”. Rezultate teigiamai įvardintų šaldyto vandens kristalų molekulės buvo idealiai simetriškos (skirtumą galite matyti straipsnio nuotraukose). Perdėm racionaliam protui gal kiek per sudėtinga suvokti, tačiau šie, dar ilgai tikrinti faktai įrodo, kad aplinka susideda iš skirtingų energetinių vibracijų.

Kad ir kokia energetinė išdava skaitant gimė galvoje – dabar ji Jūsų. Su pliuso ar minuso ženklu – Jūsų. Apipinta abejonėmis ar tikėjimu – vis dar Jūsų.

“Likimas”? Ačiū, kad paklausėte – jis Jūsų.

sauliaus.lt

One Comment

  1. H

    Kad mintys materializuojasi tai yra saviįtaigos galia. Tikiu ir aš, nes kažkada buvau sportsmenas ir rezultatų siekiau būtent šiuo savęs įtikinėjimo (ar saviapgaulės jei nori) instrumentu :) Tai veikia jutimų (psichiniam) lygmeny, na pvz: kai įtampa, susijaudinimas imdavo viršų, buvo geras pratimas – atpalaiduoti, kontroliuoti veido raumenis – jie pas žmogų patys jautriausi. Ir tas dirbtinas ramumas kažkokiu būdu persiduodavo į visą kūną, žodžiu – pagelbėdavo.

    O dėl kristalų tu neapsigauk – yra toks rusų parapsichologų sukurtas filmas “Vanduo” – paveikia, tonas moksliškas, faktai, lyg ir įtikina, bet bliam kiek ten manipuliacijų ir apgaudinėjimo – taip rusai treniravosi manipuliuoti visokiom sąmokslo teorijom ir dabar ant saviškių naudoja plauti smegenis apie ukrųfašistus banderofcus :)

    http://rutube.ru/video/afa52403140ca8a8e6ebfd1cbe9eead1/

Leave a Reply

Your email address will not be published.